menu

Polska szlachta lubiła dobrze zjeść i wcale się z tym nie kryła. Stoły uginały się pod ciężarem wykwintnych potraw, a nadworni kucharze prześcigali się w wymyślaniu coraz to bardziej karkołomnych przepisów. Nic więc dziwnego, że biesiada była jednym z ulubionych sposobów na spędzanie wolnego czasu.

Staropolska uczta mogłaby stanowić nie lada wyzwanie dla współczesnych żołądków. Dlatego aby zadowolić naszych gości postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom kulinarnym smakowitymi swojskimi wyrobami garmażeryjno-wędliniarskimi i smakowita, nie powtarzalną kuchnią domową .W naszym menu nie znajdą Państwo chemii ani sztuczności w produktach i potrawach , nie znajda państwo również fast food Kuchnia opiera sięna Polskich produktach okolicznych rolników ,począwszy od mięs , jaj , warzyw ,owoców ,a skończywszy na produktach mącznych .

Pierogi wykonywane ręcznie w różnych odsłonach , pasztety , pieczenie , kiełbasy , szynki i inne delicje wędliniarskie wykonujemy na terenie ośrodka . Posiadamy własny Borecki Browar gdzie warzymy piwa kraftowe w trzech odsłonach tj. Pszeniczne , Porter i Pils , posiadamy piwa butelkowe i lane z nalewaków prosto z kegu .

 

KONTAKT

(+48) 698 621 168
biuro@borkiagro.pl


ADRES

46-300 Borki Wielkie.
ul. Mlynska 17


NewsletterBORKI WIELKIE Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe śląsk