O NAS

Gospodarstwo Agroturystyczne Borki położone jest w sąsiedztwie miasta Olesno, w malowniczej okolicy, otoczonej borami leśnymi obfitującymi w bogactwa przyrody – zwierzyna, owoce leśne. Obejmuje ok. 60 hektarów łąk, terenów leśnych i jeziora.

Składa się z kompleksu stylowych obiektów, w których znajdują się baza noclegowa, Restauracja, sala bankietowa i szkoleniowa oraz Ośrodek Jeździecki wraz z dwoma stajniami i kilkanaście hektarów padoków i dzikich terenów zielonych, co stanowi obszerne i funkcjonalne zaplecze dla każdego rodzaju imprezy. Oferujemy szeroką gamę atrakcji, które urozmaicą każdą wizytę w naszym ośrodku: Największą atrakcją naszego ośrodka jest wspaniała i nie powtarzalna kuchnia ! Najwyższej jakości produkty rolne z od okolicznych rolników , wyroby wędliniarskie oparte na recepturach naszych staropolskich przodkach z dodatkiem lekkiej nowoczesności , kuchnia domowa dedykowana dla podniebienia naszych babć i smaków dzieciństwa .

TUTAJ ZJESZ WSZYSTKO CO PRZYPOMNI CI DZIECIŃSTWO, TU POCZUJESZ ZAPACH MŁODOŚCI I DZIECIŃSTWA ! Obsługa w atmosferze rodzinnego podejścia do każdego z Was! Atrakcję turystyczne i rekreacyjnie wypoczynkową pośród przyrodniczej ciszy i oddalenia zgiełku wielkich aglomeracji miast. ODWIEDZAJĄC NAS RAZ ,POZOSTANIESZ Z NAMI NA CAŁE ŻYCIE ! Nie przegap otwarcia 1 Maja 2019 !! BĄĆ Z NAMI TU I TERAZ ,A PRZEKONSZ SIĘ ŻE WARTO Z NAMI BYĆ I CIESZYĆ SIĘ WSPÓLNIE WYPOCZYWAJĄC NA PRZEPIEKNEJ ŁONIE NATURY, DELEKTUJĄC SIĘ CISZĄ I ODDAJĄC SIĘ W PEŁNI NATURZE.

KONTAKT

(+48) 698 621 168
biuro@borkiagro.pl


ADRES

46-300 Borki Wielkie.
ul. Mlynska 17


NewsletterBORKI WIELKIE Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe śląsk